2 Tier 12 Shelf Greenhouse PE Replacement Cover Green - To Fit Ogrow Item OG11767-PE
OGrow
OGrow
Item Added to Cart
*Product availability is subject to suppliers inventory
SHIPPING ALL OVER UNITED STATES
100% MONEY BACK GUARANTEE
EASY 30 DAYSRETURNS & REFUNDS
24/7 CUSTOMER SUPPORT
TRUSTED AND SAFE WEBSITE
100% SECURE CHECKOUT
Dimensions (Overall): 83 Inches (H) x 67 Inches (W) x 117 Inches (D)
Includes: 4 Ground Anchors
Assembly Details: Adult Assembly Required, No Tools Needed
Protective Qualities: Water-Resistant, Rust-Resistant, Weather-Resistant, Fade-Resistant
Material: Plastic
•Heavy duty reinforced cover
•UV Protected cover with zips for easy access and ventilation
•Complete with Hook and Loop connection for greater stability
Don't let the damage of your greenhouse cover mean that you have to buy a whole new greenhouse. Ogrow Heavy duty reinforced green polyethylene replacement cover will enable you to continue your plantings in no time! UV protected cover with zips for easy access and ventilation. Complete with Hook and Loop connection for greater stability when attached to wall. Fits Ogrow 2 Tier 12 Shelf Greenhouse or Greenhouse frame size measuring 117" L x 67" W x 83" H