Buy Kipp Adjustable Handle Black Black Satin Zinc K0116.1A21X50 in United States - Cartnear.com
Kipp Adjustable Handle Black Black Satin Zinc K0116.1A21X50
SHIPPING ALL OVER UNITED STATES
100% MONEY BACK GUARANTEE
EASY 30 DAYSRETURNS & REFUNDS
24/7 CUSTOMER SUPPORT
TRUSTED AND SAFE WEBSITE
100% SECURE CHECKOUT
Brand Kipp
Adjustable Handle, External Threads, Ball Knob, Black, Zinc, Thread Size 1/4 In. -20, Screw Length 50.00 mm, Components Material Steel, Thread Standard UNC, Overall Height 24.50 mm, Overall Length 1.8500 in