Buy Kipp Adjustable Handle,1/4"-20,Plastic K0270.2A21X40 in United States - Cartnear.com
Kipp Adjustable Handle,1/4"-20,Plastic K0270.2A21X40
Kipp Inc.
Kipp Inc.
Item Added to Cart
*Product availability is subject to suppliers inventory
SHIPPING ALL OVER UNITED STATES
100% MONEY BACK GUARANTEE
EASY 30 DAYSRETURNS & REFUNDS
24/7 CUSTOMER SUPPORT
TRUSTED AND SAFE WEBSITE
100% SECURE CHECKOUT
Brand Kipp
Adjustable Handle, External Threads, Teardrop, Black Gray, Plastic, Thread Size 1/4 In. -20, Screw Length 40.00 mm, Components Material Stainless Steel, Thread Standard UNC, Overall Height 48.50 mm, Overall Length 2.9300 in, Features Comfortable Grip