Buy Kipp Hand Knob,,M6 K0155.406X35 in United States - Cartnear.com
Kipp Hand Knob,,M6 K0155.406X35
Kipp Inc.
Kipp Inc.
Item Added to Cart
*Product availability is subject to suppliers inventory
SHIPPING ALL OVER UNITED STATES
100% MONEY BACK GUARANTEE
EASY 30 DAYSRETURNS & REFUNDS
24/7 CUSTOMER SUPPORT
TRUSTED AND SAFE WEBSITE
100% SECURE CHECKOUT
Brand Kipp
Hand Knob, External Threads, Handle Type Star, Steel, Thermoplastic, Thread Size M6, Screw Length 35.00 mm, Base Dia. 12.00 mm, Handle Dia. 25.00 mm, Overall Height 16.00 mm, Color Black