Buy Kipp Adjustable Handle,M8,Zinc K0122.2081X60 in United States - Cartnear.com
Kipp Adjustable Handle,M8,Zinc K0122.2081X60
SHIPPING ALL OVER UNITED STATES
100% MONEY BACK GUARANTEE
EASY 30 DAYSRETURNS & REFUNDS
24/7 CUSTOMER SUPPORT
TRUSTED AND SAFE WEBSITE
100% SECURE CHECKOUT
Brand Kipp
Adjustable Handle, External Threads, Teardrop, Black, Zinc, Thread Size M8, Screw Length 60.00 mm, Components Material Steel, Overall Height 28.50 mm, Overall Length 2.9300 in